Nasi uczniowie wywalczyli pierwsze miejsca w Turniej Piłki Halowej o Puchar Dyrektora RCEZ w Nisku, który odbył się 9.04.2024 r.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych: starszej i młodszej.

Obie drużyny okazały się bezkonkurencyjne, zdobywając obydwa puchary.

Ponadto nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników turnieju w swojej kategorii otrzymali: Wojciech Dudek i Kacper Piela, natomiast najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został Filip Rębisz.

Gratulacje dla obu drużyn.



Z okazji Świąt Wielkanocnych proszę przyjąć życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei, radości oraz wzajemnej życzliwości. Niech te świąteczne dni przyniosą odrodzenie, harmonię i wzmocnienie więzi rodzinnych. Niech Zmartwychwstanie Pańskie napełni wszystkich serdecznym uśmiechem i wiarą w lepsze jutro a wiosenny czas upływa w atmosferze radości i nadziei.

Stanisław Haduch

Dyrektor Zespołu Szkół w Jeżowem

Nauczyciele

Pracownicy Szkoły

Regulamin konkursu w zakładce : Uczeń - Konkursy

Ostateczna lista uczestników XIII Podkarpackiego Konkursu Twórczości Literackiej "Gdy słowa dojrzewają", z godłami i tytułami utworów. W sumie 58 zgłoszeń: 36 w kategorii prozy i 22 poetyckie.

  1. Amber – kategoria B: proza; „Porozmawiaj ze mną proszę…”.
  2. Aria – kategoria A: poezja; „Miłość”, „Jesień”, „Byt człowieka”.
  3. Pagos – kategoria B: proza; „Prawdziwa przyjaźń”.
  4. K.M.M. – kategoria B: proza; „Wysypisko niebezpieczeństw”.
  5. Hori – kategoria A: poezja; „Zajączek”, „Wiosna”, „Młodsza siostra”.
  6. Inari – kategoria B: proza; bez tytułu.
  7. Inari – kategoria A: poezja; „Świat”, „Róża na odchodne”, „Marionetki”.
  8. Blondyneczka – kategoria A: poezja; „Kłamstwa”, „Śmierć”, „Miłość”.
  9. Tarantula – kategoria B: proza; „Jak dwie krople wody”.
  10. A.D. – kategoria B: proza; „Człowieczeństwo”.
  11. A.D. – kategoria A: poezja; „Bezcenna”, „Terapia”, „Droga”.
  12. Elmo – kategoria A: poezja; „Gburek i mała kurka”, „Dzień Toalet”, „Kraina”.
  13. Dzuli 53320 – kategoria B: proza; „Klątwa”.
  14. julix 2115 – kategoria B: proza; „Ogród marzeń”.
  15. Kaczka – kategoria A: poezja; „Od A do ciebie”, „Teraz”, „Akurat wtedy”.
  16. Smok Książkowy – kategoria B: proza; „Bestie żywiołów”.
  17. Niezapominajka – kategoria B: proza; „Wspomnienie”.
  18. Wiosna – kategoria B: proza; „Twój głos”.
  19. Zuzu – kategoria B: proza; „Moc słów”.
  20. Sowa – kategoria B: proza; „Iskra nadziei”.
  21. Kwiatek – kategoria B: proza; „Melodia”.
  22. Laur – kategoria A: poezja; „Kwiaty”, „Miłość”, „Słowa”.
  23. Aurora – kategoria B: proza; „Noc, która zmieniła wszystko”.
  24. Werona – kategoria A: poezja; „Przebudzenie wiosenne”, „*** (Jak ubywa kartek z kalendarza)”, „Niezłomni”.
  25. Grecja – kategoria A: poezja; „Drzewa”, „Pancerna”, „Herbata”.
  26. Egipt – kategoria A: poezja; „Błogostan”, „Radość tworzenia”, „Nie ma Ziemi bez kamieni”.
  27. Herbatka V2 – kategoria B: proza; bez tytułu.
  28. Ewe – kategoria B: proza; „Naznaczona”.
  29. Czerepach – kategoria A: poezja; „*** (I myśli tysiące w tej jednej głowie)”, „*** (Oddałam ja się piękności sile)”, „*** (Dookoła widzę jedynie cienie)”.
  30. Mona Lisa – kategoria B: proza; „Wędrówka przez granicę snów”.
  31. Doodle Mochi – kategoria B: proza; „Całe szczęście”.
  32. Mika – kategoria B: proza; „Samotność”.
  33. Róża – kategoria A: poezja; „Róże”, „Umierający ogień”, „Zielone oczy z łzami”.
  34. Szołim. – kategoria B: proza; „Zapętlona rzeczywistość?”.
  35. Eilethyia – kategoria B: proza; „Znak, który nigdy nie zniknie”.
  36. Aknah – kategoria B: proza; „Do szpiku kociej miłości”.
  37. Xena – kategoria B: proza; „Wędrówki w nieznane”.
  38. Xena – kategoria A: poezja; „Głos Nadziei”, „Przemijanie”, „Marzenia”.
  39. Warti – kategoria B: proza; „Bursztynowy śnieg”.
  40. Warti – kategoria A: poezja; „*** (W jesiennym lesie)”, „*** (Codziennie jadę pociągiem życia)”, „Limeryk o Wisławie Szymborskiej”.
  41. Anel – kategoria B: proza; „Najważniejsza walka w moim życiu”.
  42. Glitch – kategoria B: proza; „Nieoczkiwane spotkanie”.
  43. Deszcz – kategoria B: proza; „Między miłością a przyjaźnią”.
  44. Burza – kategoria B: proza; „Chłopak w ciemnoniebieskiej bluzie”.
  45. Słońce – kategoria B: proza; „Może się spotkamy?”.
  46. Eliza – kategoria B: proza; „Decyzja”.
  47. Flowery – kategoria B: proza; „Powrót do Korony”.
  48. Julklim – kategoria A: poezja; „Wiosna”, „O przyjaźni”, „O życiu”.
  49. Dordomań – kategoria B: proza; „Do zobaczenia w piekle”.
  50. Rubin – kategoria A: poezja; „Piękna Wampirzyca”, „Kwiaty”, „Psy i ludzie”.
  51. Rubin – kategoria B: proza; „Mrocznego dnia nie zapomnę…”.
  52. Jeżynka – kategoria B: proza; „Warta nad rzeką”.
  53. Gilla – kategoria A: poezja; „Chciałabym”, „Jestem”, „Moje serce bije miłością”.
  54. Zieltoś – kategoria A: poezja; „Antosine haiku”, „Nie muszę”, „Ujrzeć człowieka”.
  55. Moznik – kategoria A: poezja; „Buntowniczka”, „Wiedza nieodkryta”, „Otworzyć serce”.
  56. Mrotosia – kategoria A: poezja; „W anielskim ogrodzie”, „Nadzieja”, „być aniołem”.
  57. Brzózka – kategoria B: proza; „Najlepsza decyzja”.
  58. Wikwot – kategoria A: poezja; „Zagubiona”, „Niezwykły świadek”, „Pragnienie dobra”.