W dniu 26 kwietnia pożegnaliśmy kolejne dwa roczniki absolwentów . W tym roku mury naszej szkoły opuściło 11 absolwentów liceum oraz 26 technikum w zawodzie technik budownictwa i technik usług fryzjerskich.

Uroczysta akademia rozpoczęła się od przemówień Pana Dyrektora Stanisława Haducha oraz Pana Starosty Powiatu Niżańskiego Roberta Bednarza. Następnie odbyło się uroczyste wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz innych nagród absolwentom, którzy wyjątkowo zasłużyli się pracą na rzecz klasy i szkoły. Wyróżnieni zostali również rodzice absolwentów, którzy otrzymali pamiątkowe podziękowania.

Kolejny punkt akademii przygotowały klasy, które żegnały tegorocznych absolwentów czyli 3 klasa liceum oraz 4 technikum. Absolwenci otrzymali od swoich młodszych kolegów upominki wraz z życzeniami powodzenia na egzaminach maturalnych oraz przy podejmowaniu innych ważnych kroków w dorosłym życiu.

Na końcu sami absolwenci w bardzo wzruszający sposób pożegnali się z murami szkoły, najpierw w prezentacji, w której na wesoło przedstawione zostały wszystkie osoby, z obu roczników oraz prezentacją zdjęć, dokumentującą wszystkie ważniejsze wydarzenia w przeciągu tych 4 i 5 lat. Było to pożegnanie pełne emocji i wzruszeń zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli. Na końcu była specjalna dedykacja muzyczna w wykonaniu tegorocznej absolwentki Wiktorii Kozary oraz specjalnie na tę okazję napisane szanty. Absolwenci podarowali szkole również pamiątkowe tabla. Naszym tegorocznym absolwentom gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy samych sukcesów!

Marta Kossak-Dec