Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Martyna została zakwalifikowana do drugiego, finałowego etapu III Konkursu Wymowy Niemieckiej "Sprich dich aus", organizowanego przez Katedrę Germanistyki Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz DAAD (Niemiecką Centralę Wymiany Akademickiej).

Finałowa rywalizacja odbędzie się dnia 16 marca 2024 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Instytutu Neofilologii UR przy ulicy Kopisto 2B w Rzeszowie. Nie możemy zapomnieć, że Martyna była laureatką I miejsca w ubiegłorocznej edycji tego prestiżowego konkursu.

To kolejny imponujący sukces naszej uczennicy! W II etapie 47. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego zabrakło jej zaledwie kilku punktów, aby awansować do ścisłego finału. Jednak Martyna nadal zachwyca swoimi bardzo dobrymi wynikami.

Gratulujemy Martynie i trzymamy kciuki za kolejny sukces w nadchodzącym finale!