W sobotę, 27 stycznia 2024 roku, nasi tegoroczni maturzyści z klas 4LO i 5T postanowili uczcić ten ważny moment w swoim życiu – 100 dni przed maturą. Miejsce wyjątkowe, bo restauracja Magnat w Jeżowem, stanowiła doskonały wybór na taką uroczystość.

To niezwykłe święto zostało dodatkowo uświetnione obecnością wielu znamienitych gości. Wśród nich znaleźli się Starosta Niżański Robert Bednarz, Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak, Zastępca Wójta Michał Wasyliszyn, Dyrektor ZS Jeżowe Stanisław Haduch, a także wychowawcy i nauczyciele.

Oficjalną część wieczoru stanowiły przemówienia. Po przemówieniach nadszedł czas na tradycyjnego poloneza. Nasza młodzież, ubrana w piękne stroje, z gracją i wdziękiem zaprezentowała się podczas tego uroczystego tańca.

To był wieczór pełen uśmiechów, tańca i radości, który na długo pozostanie w sercach naszych maturzystów.

Życzymy naszym absolwentom kolejnych udanych dni nauki, oraz przede wszystkim wielkiego sukcesu na zbliżających się egzaminach maturalnych.