W dniu 4 kwietnia 2023r. odbył się Turniej Piłki Siatkowej „Czwórek”.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny z Gminy Jeżowe rywalizując między sobą systemem "każdy z każdym". Turniej zdominowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. św. Urszuli Ledóchowskiej, którzy wygrali wszystkie swoje mecze. Należy podkreślić, że jako jedyna szkoła z Kameralnego w swoim składzie miała zarówno chłopców jak i dziewczęta. Z tej drużyny wyłoniono również najbardziej wartościowego gracza turnieju, została nim Kinga Lesiczka.

 

Wyniki rywalizacji:

I miejsce

Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Jeżowem - Kameralnem

II miejsce

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Jeżowem Centrum

III miejsce

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Jeżowem- Podgórzu

 

Drużyny otrzymały gratulacje oraz pamiątkowe puchary, dyplomy i medale, które wręczył Dyrektor Szkoły Stanisław Haduch.