Czasu nie da się zatrzymać, ale warto wracać do chwil, które pozostają w naszej pamięci na zawsze”

 

28 kwietnia w Zespole Szkół w Jeżowem odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas czwartych. Część oficjalna rozpoczęła się od przemówień pana Dyrektora Stanisława Haducha oraz pana Adama Macha- Wicestarosty Powiatu Niżańskiego. Podczas wspólnego spotkania usłyszeliśmy wiele wzruszających i pełnych wdzięczności słów. Do abiturientów skierowano życzenia powodzenia na zbliżające się egzaminy maturalne oraz na dalsze lata nauki i dorosłego życia. Po przemówieniach wręczono podziękowania, dyplomy oraz listy gratulacyjne dla Rodziców uczniów. Po zakończeniu części oficjalnej nastąpiła część artystyczna. Po zakończeniu ceremoni wychowawcy spotkali się ze swoimi klasami w salach szkolnych – tam już były tylko wspomnienia i łzy radości przeplatane ze łzami smutku i wzruszenia.

Wszystkim tegorocznym absolwentom gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy połamania piór na egzaminie maturalnym!!!