Od dekady szkolną tradycją są grudniowe zmagania uczniów Zespołu Szkół w Jeżowem o tytuł Mistrza Ortografii Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego. W tym roku szkolne dyktanda z obu języków cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów wszystkich klas naszej szkoły. Laureaci szkolnego dyktanda z języka angielskiego: I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii Języka Angielskiego zdobyła Martyna Nienajadło z klasy 2 LO, II miejsce i tytuł Wicemistrza Ortografii Języka Angielskiego uzyskała Sara Piędel z klasy 3LOP, III miejsce przypadło Pawłowi Chudzikowi z klasy 2 LO. Laureaci szkolnego dyktanda z języka niemieckiego: I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii Języka Niemieckiego zdobyła Magdalena Sagan z klasy 3L, II miejsce i tytuł Wicemistrza Ortografii Języka Angielskiego uzyskały Magdalena Laufer z klasy 3LOP oraz Dominika Zybura z klasy 3TP, III miejsce przypadło Paulinie Radomskiej z klasy 4T. Zwycięzcom GRATULUJEMY!!!