Wybory do Samorządu Uczniowskiego już ponad miesiąc za nami, ale niestety ze względu na bardzo zmienną sytuację pandemiczną, dopiero dziś możemy zaprezentować skład NOWEGO SAMORZĄDU SZKOLNEGO. Oficjalnie informujemy, że Oliwia Pietrońska z klasy III LO po szkole podstawowej uzyskała najwyższą liczbę głosów w tegorocznych wyborach do Samorządu Uczniowskiego i została tegorocznym przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego. Jej zastępcą został Jakub Kruk z klasy 3 Technikum po szkole podstawowej, a skarbnikami Samorządu zostały: Kinga Borek z klasy 1 LO, Małgorzata Borek z klasy 3 LO po szkole podstawowej oraz Karolina Błądek z klasy 3 Technikum po szkole podstawowej. Pozostali członkowie Samorządu będą wykonywać swoje zadania w następujących sekcjach: • sekcja kulturalno – dekoracyjna, • sekcja porządkowa, • Poczet Sztandarowy, • Szkolny Wolontariat. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej współpracy!!!