21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością starosta niżański, Robert Bednarz, który wyraził uznanie dla uczniów za osiągnięte wyniki, podziękował wszystkim za pracę włożoną w cały rok szkolny i życzył wszystkim słonecznych oraz udanych wakacji.

Dyrektor szkoły, Stanisław Haduch, zwrócił uwagę na osiągnięcia uczniów, oraz na 30-lecie funkcjonowania naszej szkoły. Omówił także projekty unijne, które będą realizowane w przyszłym roku, dzięki którym odbędzie się wiele ciekawych, dodatkowych zajęć dla uczniów, a szkoła zmieni całkowicie swoje oblicze.

Podczas uroczystości dyrektor wręczył nagrody wyróżniającym się uczniom, doceniając ich ciężką pracę i zaangażowanie.

Po spotkaniu ogólnym uczniowie udali się do swoich klas na spotkania z wychowawcami.

Dziękujemy wszystkim za obecność i życzymy bezpiecznych oraz pełnych przygód wakacji!