W piątek 12 maja 2023 r. w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Mój region w obiektywie” oraz konkursu multimedialnego „Moja szkoła”. Do dnia 16 kwietnia można było zgłaszać prace fotograficzne i multimedialne, które w ciekawy sposób przedstawiają piękno przyrody i krajobrazu naszego regionu oraz promują naszą szkołę. Spośród zgłoszonych fotografii i prezentacji jury konkursu wyłoniło pięć prac fotograficznych i jedną multimedialną.

Nagrodę główną za zajecie I miejsca w konkursie fotograficznym otrzymała:

Aleksandra Jędrek ze Szkoły Podstawowej w Groblach

Wyróżnienia i nagrody otrzymali:

Oliwia Fila ze Szkoły Podstawowej w Cholewianej Górze

Karolina Piechowska ze Szkoły Podstawowej w Groblach

Kacper Sudoł ze Szkoły Podstawowej w Jeżowem Centrum

Wiktoria Sudoł ze Szkoły Podstawowej w Cholewianej Górze

Wyróżnienia i nagrody w konkursie multimedialnym otrzymały:

Martyna Nienajadło z Zespołu Szkół w Jeżowem

Weronika Ożóg z Zespołu Szkół w Jeżowem

 

Gratulujemy zwycięzcom konkursów!