W dniu 22 kwietnia 2023 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Niżańskiego.

W rozgrywkach wzięło udział 4 drużyny: RNI 07, Wiklina Rudnik nad Sanem, Leśnik Rudnik oraz Ulanów. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Przy organizacji turnieju pomagali nasi uczniowie: Martyna i Klara z klasy pierwszej oraz Dawid, Piotrek i Paweł z klasy trzeciej technikum.

Emocji sportowych nie zabrakło w ten piękny sobotni dzień, drużyny rywalizowały ambitnie i z dużym zaangażowaniem, choć dobrego humoru
i relaksowych nastrojów także nie brakowało. Wszyscy uczestnicy turnieju mogli liczyć na zimne i ciepłe napoje, jak również na ciepły posiłek.

Rywalizacja była zacięta, a wyniki końcowe są następujące:

I miejsceRNI 07 Nisko,

II miejsceLeśnik Rudnik,

III miejsceUlanów,

IV miejsce: Wiklina Rudnik.

Nagrody oraz puchary dla najlepszych drużyn zostały ufundowane przez Powiat Niżański. Piłki dla wszystkich drużyn uczestniczących w turnieju zostały ufundowane przez Gminę Jeżowe. Statuetki nagród indywidualnych dla najlepszych zawodników zostały ufundowane przez Pana Andrzej Tofilskiego, Radnego Rady Powiatu Niżańskiego.

Nagrody dla zwycięzców wręczali: Starosta Niżański Robert Bednarz, Zastępca Wójta Gminy Jeżowe Michał Wasyliszyn, dyrektor ZS w Jeżowem Stanisław Haduch.