Bajeczne kreacje, eleganckie garnitury i zachwycająco zatańczony polonez, a potem tańce i huczna zabawa do białego rana– tak wyglądał długo oczekiwany bal studniówkowy tegorocznych maturzystów w Zespole Szkół w Jeżowem.

„Studniówka” uczniów ostatnich klas Zespołu Szkół w Jeżowem 14 stycznia 2023r. odbyła się w Domu Weselnym „Magnat” w Jeżowem i rozpoczęła się od przemówień dyrektora szkoły Stanisława Haducha, starosty niżańskiego Roberta Bednarza i wójta gminy Jeżowe Marka Stępaka. Szczególne wyrazy wdzięczności i życzeń złożyli konferansjerzy Studniówki: Magdalena Laufer i Kacper Chudzik dyrektorowi szkoły, przedstawicielom organów samorządowych, firmom, które wsparły organizacje naszego balu oraz wychowawczyniom klas maturalnych: Stanisławie Chaber i Elżbiecie Łagockiej-Mękal.

Po części oficjalnej przyszedł czas na obowiązkowego poloneza. Uczniowie ćwiczyli układ bardzo długo, a efekty ich ciężkiej pracy były widoczne na parkiecie.

Ta wyjątkowa noc pozostawi w pamięci wiele pięknych wspomnień.

Zdjęcie: Z. Bednarz