W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły po raz drugi brali udział w projekcje „Ciekawa lekcja w WSiZ” zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie . Zajęcia odbywały się na przełomie stycznia i lutego przez platformę Cisco WebEx.  Jest to bezpłatny projekt, w ramach którego uczniowie szkół średnich mogą uczestniczyć w ciekawych zajęciach prowadzonych przez wykładowców  tej uczelni. Tym razem tematy wykładów skierowane były do klas maturalnych a uczniowie sami za pośrednictwem ankiet wybrali tematy, a były to: „Skuteczna rekrutacja – jak dostać wymarzona pracę” oraz „10 zasad pisania CV”. Klasa 3 TP uczestniczyła  również w drugiej edycji gry decyzyjnej. Podczas zajęć nagrodzono grupę 5 osób, a byli to Kinga Wraga, Sara Piędel, Agata Olko, Jakub Słoma, Karol Hawryło. Wręczenie nagród odbyło się 9 marca. Wszystkim narodzonym serdecznie gratulujemy!