Nasza dzisiejsza laureatka to czterokrotna triumfatorka naszego szkolnego plebiscytu. Podobnie jak rok temu pokonała koleżanki i kolegów w dwóch kategoriach: uczeń z najwyższą frekwencją i Najlepszy sportowiec w szkole. Agacie Olko z klasy 3 LP, bo o niej mowa, nie można odmówić cech każdego mistrza: systematyczności, pracowitości, wytrwałośći i ambicji. Po lekcjach, w których ZAWSZE uczestniczy, działa w Samorządzie Szkolnym, tańczy w zespołach: Just Dance i Pole Dance w Stalowej Woli, a potem biega na treningach w klubie sportowym MKL Sparta Stalowa Wola. Agacie życzymy, żeby motywacja i wytrwałość towarzyszyły jej na co dzień!!! Wszystkim przypominamy , że Agta Olko jako NAJLEPSZY SPORTOWIEC w szkole zdobyła: - 3 miejsce i brązowy medal podczas Mistrzostw w Biegach Przełajowych w Kielcach 4 X200 (styczeń 2022). - 1 miejsce w "Tropem wilczym. Biegu pamięci żołnierzy wyklętych". Organizator biegu - Gmina Jeżowe. (sierpień 2021). - Brała udział w XV Finale Roku Tanecznego Just Dance (czerwiec 2021). Agacie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy w czerwcu podczas Ogólnopolskich Mistrzostw w Biegach Przełajowych.